Kontakt

Välkommen att kontakta något av våra kontor om du har några frågor eller funderingar, vill komma i kontakt med någon av våra säljare eller helt enkelt vilja göra en beställning av produkt eller turbil.

Kontaktuppgifter till respektive kontor hittar du nedan.

Säljkontor

Norrköping, Huvudkontor
Gävle
Borås                                                                                                                                                                                                                           Malmö

Produktion

Norrköping, Huvudkontor
Gävle

Swed Handling AB – Norrköping

Telefon: 011-248484
Telefax: 011-248499

Besöksadress
Hanholmsvägen 34
NORRKÖPING

Utdelningsadress
Box 21
601 02 NORRKÖPING

VD – Rickard Andersson
Tel: 011-248484
Epost: info@swedhandling.com

Säljare Norrköping

Fredrik Brobeck

Tel: 011-248447
fredrik.brobeck@swedhandling.com

kai-korkalainen

Kai Korkalainen

Tel: 011-248485
kai.korkalainen@swedhandling.com

rickard-andersson

Rickard Andersson

Tel: 011-248480
rickard.andersson@swedhandling.com

camilla-hess

Camilla Hess

Tel: 011-248448
camilla.hess@swedhandling.com

tobias-bonnemark

Tobias Bönnemark

Tel: 011-248488
tobias.bonnemark@swedhandling.com

Maria Lennerman

Tel: 011-248486
maria.lennerman@swedhandling.com

theres-knutsson

Theres Knutsson

Försäljningsassisent
Tel: 011-248474
theres.knutsson@swedhandling.com

Swed Handling AB – Gävle

Växel: 026-658600
Telefax: 026-124480

Adress
Upplandsgatan 18
802 83 GÄVLE

Säljare Gävle

ka-andersson

Karl-Axel Andersson

kaa@swedhandling.com

Swed Handling AB – Borås

Tel: 033-100120
Fax: 033-100120

Adress
Box 21
601 02 NORRKÖPING

Säljare Borås

hans-gustafsson

Hans Gustafsson

hans.gustafsson@swedhandling.com

Swed Handling AB – Malmö

Tel: 011-248484 (Växeln Norrköping)

Adress
Box 21
601 02 NORRKÖPING

Säljare Malmö

Bengt3

Bengt Nilsson

bengt.nilsson@swedhandling.com